Center za pedagoško izobraževanje

Podaljšan rok za prijavo na razpis za vpis v študijski program Strokovno izpopolnjevanje tolmačev za sodišča in urade

Program je namenjen diplomantom prvostopenjskih študijskih programov vseh smeri, pa tudi že registriranim sodnim tolmačem, ki se morajo v skladu z najnovejšimi direktivami EU stalno izpopolnjevati. Zanimiv je tudi za vse materne govorce tujih jezikov z znanjem slovenščine, ki želijo pridobiti profesionalne kompetence za delo na sodiščih in uradih. Nov rok za pisne prijave z dokazili je 15. oktober 2021. Več o programu, razpis in povezavo do elektronske prijavnice najdete na strani Centra za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete.

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Dodatne GU (Gregorčič)

Sprememba GU Maja Malec