Center za pedagoško izobraževanje

Podaljšan rok za prijavo na razpis za vpis v študijski program Strokovno izpopolnjevanje tolmačev za sodišča in urade

Program je namenjen diplomantom prvostopenjskih študijskih programov vseh smeri, pa tudi že registriranim sodnim tolmačem, ki se morajo v skladu z najnovejšimi direktivami EU stalno izpopolnjevati. Zanimiv je tudi za vse materne govorce tujih jezikov z znanjem slovenščine, ki želijo pridobiti profesionalne kompetence za delo na sodiščih in uradih. Nov rok za pisne prijave z dokazili je 15. oktober 2021. Več o programu, razpis in povezavo do elektronske prijavnice najdete na strani Centra za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete.

Spremenjen urnik Knjižnice Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo, četrtek, 28. 10. 2021

tajništvo - 26. - 29. 10. 2021

Spremenjen urnik Knjižnice za azijske študije, 26.–29. 10. 2021

knjižnica - 28. 10. 2021

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v torek, 26. 10.

Oddelek za azijske študije

Spremenjeni urnik knjižnice

Oddelek za slovenistiko

Sprememba govorilnih ur ta teden pri prof. dr. H. Tivadarju (25. 10. do 29. 10. 2021)