Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Posnetek predstavitve »Izzivi novega okvirnega programa Evropske unije za raziskave in inovacije OBZORJE EVROPA in kako se nanje pripraviti«

Obveščamo vas, da je predstavitev »Izzivi novega okvirnega programa Evropske unije za raziskave in inovacije OBZORJE EVROPA in kako se nanje pripraviti«, v kateri je mag. Staška Mrak Jamnik, vodja Univerzitetne službe za raziskovalno dejavnost, predstavila novosti programa Obzorje Evropa in možne strategije, kako se lahko raziskovalci in raziskovalke UL pripravijo za uspešno sodelovanje v projektih tega programa, dostopna na Intranetu UL.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za prevajalstvo

Sprememba GU Tanja Žigon

Poletna šola »Klimatske spremembe: globalna okoljska politika in izzivi«