Prošnja za pomoč pri raziskavi za diplomsko nalogo

Spoštovani,

sem študentka babištva na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru diplomske naloge raziskujem spolno funkcijo in z zdravjem povezano kvaliteto žensk v reproduktivnem obdobju v času Covid-19. Tema je zelo pomembna in aktualna za zdravje žensk in posledično zdravje celotne populacije. Zelo bom vesela, če bi bili pripravljeni povezavo do ankete posredovati sodelavkam na vaši fakulteti in jih povabiti k reševanju.

Anketa je namenjena zdravim ženskam med 18. in 46. letom, ki živijo v Sloveniji ter trenutno niso noseče, v ožjem poporodnem obdobju ali v menopavzi. Je popolnoma anonimna, rezultati pa bodo uporabljeni le za namene priprave diplomske naloge. Povezava: https://1ka.arnes.si/diplomakl

Za vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo na naslovu: kl4530@student.uni-lj.si.

Želim vam lep dan,

Katja Lenarčič

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za psihologijo