Prvo mednarodno predavanje z naslovom Data Stewardship

Vabljeni na prvo mednarodno predavanje v sklopu CTK predavanj Odprte akademije z naslovom Data Stewardship.

Dr. Connie Clare bo na predavanju spregovorila o upravljanju podatkov (ang. data stewardship) in vlogi upraviteljev podatkov (ang. data stewards) na univerzi, kako so organizirani in kako so usposobljeni za delo. Podrobneje bo predstavila potek dela v partnerskih organizacijah 4TU.ResearchData (TU Delft, TU / Eindhoven in Univerza Twente).
Predstavitev bo potekala preko telekonferenčnega sistema Zoom v četrtek, 15. 4. 2021 ob 10.00, trajala bo približno 60 minut. Povezavo boste prejeli zjutraj, na dan predstavitve.

Prijavite se lahko tukaj.

Knjižnica Oddelka za klasično filologijo v ponedeljek, 26. 7., zaprta

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v ponedeljek

Oddelek za arheologijo