Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Raziskava za raziskovalce in raziskovalke v okviru ERN 2021 (ZnAnosT za vsE – ZATE)

Vljudno vabljeni k sodelovanju v raziskavi, ki jo izvaja skupina sodelavcev iz Univerze v Mariboru v okviru projekta Evropske noči raziskovalcev 2021, projekta ZnAnosT za vsE – ZATE – o tem, kako raziskovalci vidijo svoje delo, pomen ter položaj znanosti v Sloveniji. Pod projekt ZnAnosT za vsE – ZATE se podpisuje konzorcij treh univerz: Univerze v Mariboru, Univerze v Novi Gorici in Univerze na Primorskem. Osrednji dogodek Evropske noči raziskovalcev je organiziran zadnji septembrski petek.

Do ankete lahko dostopate na priloženi spletni povezavi.

Za vsa vprašanja in pojasnila glede raziskave vam je na voljo prof. dr. Branko Lobnikar (branko.lobnikar@fvv.uni-mb.si).

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije