Razpis za globalne štipendije Stiftung Südtiroler Sparkasse

Center za napredne študije raziskovalnega centra Eurac Research sprejema prijave za globalne štipendije Stiftung Südtiroler Sparkasse v letu 2022. Vsako leto se podelita do dve globalni štipendiji.

Prijave so omejene na državljane držav EU, še posebej se spodbuja prijave iz srednje-vzhodne in vzhodne Evrope.

Rok za prijavo na razpis je ponedeljek, 17. 1.  2022. Predvideno trajanje štipendije je od pomladi do konca leta 2022.

Štipendisti imajo možnost tesnega sodelovanja z interdisciplinarno ekipo Centra za napredne študije. Zaradi epidemioloških razmer bo sodelovanje potekalo na virtualen način. Globalne štipendije so plačane in združljive z drugimi delovnimi nalogami, univerzitetnimi študiji ali drugimi raziskovalnimi temami.

Več informacij: spletna stran razpisatelja.

Oddelek za psihologijo

Odprtost knjižnice Oddelka za psihologijo v sredo, 26. 1. 2022

GU - sprememba

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo