Mednarodna pisarna

Razpis za poletno šolo Bovec 2021

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani razpisuje 4 mesta za udeležbo na tradicionalni mednarodni Poletni šoli Bovec, ki bo potekala od 18. julija do 1. avgusta 2021.

V okviru Poletne šole Bovec v dopoldanskem času potekajo jezikovni tečaji slovenskega, nemškega, hrvaškega, italijanskega in furlanskega jezika, v popoldanskem času pa se odvijajo tematske delavnice. Tema letošnje poletne šole je: Geteilte Erinnerung - Erinnerungskulturen / Deljeni spomin – kulture spominjanja/ Memoria (con)divisa – Culture della memoria / Memorie (con)dividude – Culturis de memorie/ Podijeljeno sjećanje – kulture sjećanja.

Več (Razpisi/Razpisi za študente)

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Osrednja humanistična knjižnica

Poletni urniki oddelčnih knjižnic OHK FF