Razpis za štipendije na Slovaškem

Nacionalni štipendijski program Slovaške republike ponuja štipendije za študijsko ali raziskovalno mobilnost na slovaških univerzah v letnem semestru študijskega leta 2023/24 za študente magistrskega, doktorskega in postdoktorskega študija. Rok za oddajo prijave je 31. oktober 2023 do 16.00. Vloge za štipendije oddajte na - www.stipendia.sk, oz.  www.scholarships.sk. Za vprašanja o Nacionalnem študijskem programu se obrnite na koordinatorico (Silvia Lipovská nsp-foreign2@saia.sk).

Naslednji rok za prijavo na štipendije za celotno študijsko leto 2024/25 bo 30. aprila 2024.

Dodatne informacije pri lektorici slovaškega jezika na FF UL hana.lacova@ff.uni-lj.si, več o programu najdete na povezavi, https://saiaslovakia-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/ondrej_aradsky_sa…

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Oddelčna strokovno svetovalna služba, 1. 3. 2024