Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Razpis za vpis v program za izpopolnjevanje Pedagoško-andragoška izobrazba za strokovne delavce

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani objavlja razpis za vpis v program za izpopolnjevanje Pedagoško-andragoška izobrazba za strokovne delavce v osnovnih in srednjih šolah v šolskem letu 2020/2021.

Program je namenjen diplomantom visokošolskih študijskih programov, ki morajo po zakonu imeti pedagoško-andragoško izobrazbo, s ciljem pridobitve temeljnih znanj za izvajanje pedagoškega procesa v osnovnem in srednjem izobraževanju. Več o programu, nov razpis in povezavo do elektronske prijavnice najdete na strani Centra za pedagoško izobraževanje.

Oddelek za azijske študije

Sprememba GU Hyeonsook Ryu

Osrednja humanistična knjižnica

Brezplačna online predstavitev uporabe iskalnika Global Academic Focus (GAF), 4. 12. 2020