Spletna delavnica o ASEF štipendijskem programu - Raziskovanje v tujini

Kako se uspešno prijaviti na ASEF štipendisjki program Raziskovanje v tujini?

Štipendijski program Raziskovanje v tujini je 3-letni program, ki omogoča nadarjenim slovenskim študentom, da opravijo 10-tedenski raziskovalni obisk pod mentorstvom slovenskega profesorja na najboljših univerzah in raziskovalnih ustanovah ZDA, Kanade, držav EU in Združenega kraljestva.

Da bo postopek prijave lažji in hitrejši, ASEF organizira spletno delavnico, kjer bomo predstavili štipendijski program in podali koristne nasvete, kako pripraviti uspešno prijavo. Na voljo bo tudi čas za kakršnakoli vprašanja v zvezi s programom, raziskovalnim obiskom in samo prijavo.

Delavnica bo potekala v ponedeljek, 10. oktobra ob 17. uri. Na dogodek se je potrebno prijaviti tukaj. Dogodku lahko sledite tudi na Facebook-u.

Vljudno vabljeni!

Sprememba GU Jasmina Markič