Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni dogodek »Načela FAIR za raziskovalne podatke na področju humanistike in družboslovja«

Konzorcij projekta TRIPLE vabi na delavnico Načela FAIR za raziskovalne podatke na področju humanistike in družboslovja, ki bo potekala v sredo, 15. 9. 2021, med 14.00 in 15.30. Izobraževalni dogodek bo usmerjen na opredelitev raziskovalnih podatkov v humanistiki in družboslovju, predstavljen bo pomen načel FAIR za upravljanje raziskovalnih podatkov, seznanili pa se boste tudi z načini, kako implementirati načela FAIR v raziskave na področju humanistike in družboslovja.

Več informacij in prijava: spletni prijavni obrazec.

Vljudno vabljeni k udeležbi.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije