Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni dogodek »Vključevanje državljanov, civilne družbe in končnih uporabnikov v raziskovalne projekte Obzorja Evropa«

Novi evropski okvirni program za raziskave in inovacije Obzorje Evropa prinaša nekatere nove zahteve glede izvajanja raziskovalnega dela. Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vas vabi na spletni dogodek Vključevanje državljanov, civilne družbe in končnih uporabnikov v raziskovalne projekte Obzorja Evropa v okviru Interne EU projektne akademije Univerze v Ljubljani. Dogodek bo potekal v četrtek, 16. septembra 2021, s pričetkom ob 13. uri.

Prijava: spletni prijavni obrazec.

Z oddajo prijave se strinjate, da lahko UL vaše osebne podatke obdeluje za potrebe tega dogodka. Kot izvajalci dogodka bodo lahko dostopali do vaših osebnih podatkov (ime in priimek ter e-mail).

Vsi prijavljeni boste naknadno prejeli povezavo do Zoom srečanja.

Vljudno vabljeni k udeležbi.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije