Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni informativni dan »Spodbujanje odličnosti in povečevanje udeležbe«

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport vabi na nacionalni informativni dan, na katerem bodo predstavili javne razpise v okviru horizontalnega stebra Obzorja Evropa: Spodbujanje odličnosti in povečevanje udeležbe za obdobje 2021–2022.

Na informativnem dnevu bodo podali tudi napotke za pripravo kvalitetnih prijav, predstavili novosti pri uveljavljanju nekaterih stroškov ter izkušnje s pripravo akcijskega načrta za enakost spolov.

Uspešni prijavitelji iz Portugalske, Estonije in Cipra bodo predstavili izkušnje s prijavami na klasične inštrumente, kot so Teaming, Twinning in ERA chair, pri čemer se bodo osredotočili na ključne elemente, ki so vplivali na uspešnost njihovih prijav pri ocenjevanju.

Informativni dan bo potekal v torek, 24. 8. 2021, preko telekonferenčnega sistema Zoom.

Prijava: spletni prijavni obrazec.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Predstavitveni dogodek razpisov programa LIFE (Spletno okolje: 8. 9. 2021 do 9. 9. 2021, med 9. in 13. uro)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani