Referat

Spletni seminar inovativnih pristopov za reševanje izzivov, ustvarjanje prelomnih idej in sprejemanje informiranih odločitev

Spoštovane doktorandke in doktorandi,

obveščamo vas, da bo 14. marca 2024 ob 16. uri v okviru projekta Euraxess Podjetniška vodstvena akademija/ERA Talent potekal spletni seminar »Kreativnost pri reševanju problemov in odločanju«.

Seminar je namenjen predvsem doktorandom in mladim doktorjem znanosti.

Spletni seminar bo raziskoval inovativne pristope za reševanje izzivov, ustvarjanje prelomnih idej in sprejemanje informiranih odločitev, ki vodijo k uspehu zagonskih podjetij. Odkrili boste preverjene tehnike za spodbujanje kreativnosti, razmišljanje izven okvirov in premagovanje ovir na podjetniški poti.

Na seminarju bosta dva govorca predstavila svoja različna pogleda na omenjeno temo – več informacij v prilogi in spodnjem sporočilu.

Dogodek bo trajal približno 2 uri, registracija pa je odprta do 13. marca 2024 do 16h: https://forms.office.com/e/ubPtdp2Nhd.

Program2024_01_30_Webinar_DRI_A4_v10_5.pdf

Lepo vas pozdravljamo,
Služba za doktorski študij Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu