Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletno predavanje na temo uspešne prijave projektnega predloga na razpise Obzorje Evropa

Evropska komisija v sredo, 24. marca 2021, med 10.00 in 16.15 uro organizira spletno predavanje na temo uspešne prijave projektnega predloga za razpise Obzorje Evropa.

Na spletnem seminarju bosta obravnavani dve tematiki:

• oddaja projektnih predlogov in evalvacija (vzorec prijavnih obrazcev, osnovni principi, ocenjevalni kriteriji),
  • pravila igre: Model Grant Agreement.

Ob 14:00 bo udeležence seminarja nagovoril tudi generalni direktor Direktorata za raziskave in inovacije, Jean-Eric Paquet.

Do več informacij, prijave na seminar, dostopa do vzorcev prijavnih obrazcev lahko dostopate preko priložene spletne povezave.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Objava volilnih imenikov - 2. krog volitev rektorja

Prevajanje - delo

Vabilo na zagovor diplomskega dela