Vabilo na 17. Pohod humanosti

Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Ljubljana, v četrtek, 9. maja 2024, vabi na tradicionalni 17. Pohod humanosti, z zborom ob 17. uri pred Humanitarnim centrom RKS-OZ Ljubljana, Tržaška cesta 132.

Pohod bodo začeli ob Poti Rdečega križa, nadaljevali po Poti spomina in tovarištva vse do Koseškega bajerja in nazaj proti cilju pred Humanitarnim centrom.

Štartnina za udeležbo na pohodu je v obliki donacije hrane (trajni izdelki, izdelki z daljšim rokom uporabe, suhi izdelki) ali izdelkov za higieno (osebna higiena, izdelki za nego otroka, otroške plenice, pralna sredstva za perilo) ali v obliki donacije s poslanim SMS sporočilom na številko 1919 s ključno besedo LJUDEM5 za donacijo v višini 5 EUR ali LJUDEM10 za donacijo v višini 10 EUR za »Program pomagajmo ljudem našega mesta«.

Prijave sprejemajo na telefonu št. 040 858 052, 01/62 07 293 ali elektronski naslov info@rdecikrizljubljana.si, kjer dobite tudi več informacij.

Sprememba GU Alenka Cedilnik

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za muzikologijo, 30.4.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Sprememba GU Robert Grošelj

Strokovna služba Oddelka za arheologijo - uradne ure