Vabilo na TRETJE cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

Spoštovani!

pošiljamo Vam vabilo na TRETJE cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu, in sicer za študente, vpisane v DRUGI letnik 1. stopnje FF smeri: arheologija, etnologija in kulturna antropologija, geografija, umetnostna zgodovina,

ter DRUGI letnik 2. stopnje (kdor še ni bil cepljen na prvi stopnji) smeri:  arheologija, etnologija in kulturna antropologija, geografija, umetnostna zgodovina in KREOL.

Vabimo študente, da se ZANESLJIVO udeležijo cepljenja, ki  ga je treba opraviti za udeležbo na terenskih vajah in ga bodo potrebovali tudi kasneje za zaposlitev. Naročanje je podaljšano do 23. 12. 2022.

Študente prosimo, naj se na cepljenje naročijo sami, in sicer prek povezave na naši spletni strani www.zdstudenti.si (zavihek obvezno cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu).

S seboj naj obvezno prinesejo:

• kartico zdravstvenega zavarovanja,
  • cepilno knjižico,
  • sveže POTRDILO O VPISU  in
  • ZAŠČITNO MASKO!

Več o tem lahko preberete v dopisu in vabilu na cepljenje.

Zdravstveni dom za študente UL

Oddelek za umetnostno zgodovino

Uradne ure 24. 4. 2024

Knjižnica v času prvomajskih praznikov

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Osrednja humanistična knjižnica

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za anglistiko, germanistiko in prevajalstvo, 30.4.