Vedno radovedni – Modra fakulteta vpisuje v letni semester

Izobraževalni programi Modre fakultete, ki so namenjeni izobraževanju in druženju starejših od 60 let, se nadaljujejo tudi v letnem semestru. Prvi programi, ki jih pripravljajo predavateljice in predavatelji z različnih fakultet in akademij Univerze v Ljubljani, se bodo na Modri fakulteti pričeli že konec februarja, zato izkoristite priložnost in se vpišite na katerega izmed njih.

K vpisu vabimo vse, ki imajo več kot 60 let in gojijo strast do znanja in spoznavanja. Če sami niste starejši, pa poznate koga od bližnjih, jih povabite, da se pridružijo skupnosti Modre fakultete.

Na voljo so izobraževalni programi, ki trajajo 20 ur in pokrivajo najrazličnejše teme, vsak po simbolični ceni 61,00 € (za 20 ur):

• Muzeji, njihove zbirke in razstave
  • Popotovanje v svet glasbe
  • Filmski krožek: Véliki filmi 20. stoletja
  • Mladi 100 let: zdravo podaljševanje življenja
  • Začetna angleščina
  • Konverzacija v angleščini
  • Začetna francoščina
  • Začetna španščina
  • Začetna nemščina
  • Francoščina IV
  • Likovno ustvarjam ter spoznavam sebe in druge
  • Bridž
  • Izletništvo in pohodništvo
  • Duhovna akademija: Izzivi miru

Kako se prijaviti?
1.) Prijavnica na spletni strani.
2.) Se oglasite na Rektoratu Univerze v Ljubljani, na Kongresnem trgu 12 in izpolnite fizično prijavnico.

Več informacij o programih najdete na spletni strani in v katalogu programov. Če imate še kakšno vprašanje, nas pokličite na 01 241 8559 ali pa nam pišite na modrafakulteta@uni-lj.si.

Upamo, da boste med ponujenimi programi našli kaj, kar vas bo zanimalo.

Z lepimi pozdravi,

Mreža klubov alumnov UL

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)