Vpis in obnavljanje članstva v knjižnicah OHK FF

Na začetku študijskega leta študenti FF v matični oddelčni knjižnici uredite članstvo. Članarino ste plačali ob vpisu v letnik.

Študenti 1. letnika prve stopnje Univerze v Ljubljani in tisti, ki se v študijskem letu 2020/21 prvič vpisujete na FF, se v knjižnice OHK FF vpišete preko spletnega vpisa. Ob prvem obisku matične knjižnice poleg študentske izkaznice (oz. potrdila o vpisu, če študentske izkaznice še niste prejeli) prinesete osebni dokument s fotografijo in podatki o bivališču, da preverimo zapis. Študenti dvopredmetnih študijskih smeri se vpišete samo v eni oddelčni knjižnici.

Študenti višjih letnikov imate članstvo praviloma urejeno do 31. 10. 2020. Po tem datumu oz. ko ugotovite, da geslo za COBISS in/ali oddaljeni dostop ne deluje več, ob prvem obisku svoje oddelčne knjižnice članstvo obnovite. Za to je potrebno predložiti študentsko izkaznico (ali potrdilo o vpisu) in osebni dokument.

Etnološke regionalne raziskave Slovenije – predavanja

Oddelek za slavistiko