Kaj lahko storim: od dezinformacij do aktivne participacije

Študentsko sociološko društvo Sociopatija v okviru evropskega tedna mladih organizira predavanje in delavnico na temo dezinformacij in učinkovite politične participacije mladih.

16. aprila vas ob 18. uri vabijo v študentski prostor K17 na Filozofski fakulteti, kjer bodo v prvi polovici dogodka naslovili problem dezinformacij in obiskovalke in obiskovalce opremili z metodami, kako preveriti verodostojnost informacij in katerih javno dostopnih spletnih mest se ob tem posluževati. V drugem delu dogodka bo sledilo krajše predavanje o različnih vidikih pravice do zbiranja ter pravice do svobode izražanja, ki bo ob koncu preraslo v diskusijo.

Za tiste, ki prostora K17 še ne poznate, vas bodo ob uri počakali pred Filozofsko fakulteto in vas pospremili do atrija fakultete, na lokacijo dogodka.

Povezava do FB-dogodka

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Izmenjevalnico oblačil PRINESI // ODNESI