Referat

Širši nabor kreditno ovrednotenih programov univerzitetnega Centra za obštudijsko dejavnost

Obveščamo vas, da univerzitetni Center za obštudijsko dejavnost (COD UL) v študijskem letu 2021/22 razpisuje širši nabor kreditno ovrednotenih programov, ki so na voljo študentom v sklopu splošne zunanje izbirnosti. Poleg športnih dejavnosti (3 ECTS), študenti lahko izbirajo med:

- dejavnostjo varovanja okolja: Okoljski vidik trajnostnega razvoja (4 ECTS)

- projektne dejavnosti: Reševanje izzivov gospodarstva in družbe (4 ECTS) in Mednarodno projektno delo v okviru zveze Eutopia (4 ECTS).

Celotna ponudba je objavljena na tej spletni strani. Vpis na ECTS obštudijske dejavnosti COD UL poteka od 27. 9. do 3. 10. 2021.

Z namenom informiranja študentov o posamezni dejavnosti in lajšanju odločitve o izbiri, z nosilci in izvajalci načrtujejo kratke spletne predstavitve, ki bodo potekale 23. in 24. 9. 2021. Urnik je dostopen tukaj.

Navodila študentom Filozofske fakultete, ki želijo izbrati katerega izmed navedenih predmetov, ki jih ponuja COD UL, so za posamezno stopnjo na voljo na povezavah v nadaljevanju:

1. stopnja (poglavje: Izbira izbirnih predmetov)

2. stopnja (poglavje: Izbira izbirnih predmetov).

Spremenjen urnik Knjižnice Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo, četrtek, 28. 10. 2021

tajništvo - 26. - 29. 10. 2021

Spremenjen urnik Knjižnice za azijske študije, 26.–29. 10. 2021

knjižnica - 28. 10. 2021

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v torek, 26. 10.

Oddelek za azijske študije

Spremenjeni urnik knjižnice

Oddelek za slovenistiko

Sprememba govorilnih ur ta teden pri prof. dr. H. Tivadarju (25. 10. do 29. 10. 2021)