Spoznaj delo dekanje

Ali te zanima, kako poteka VODENJE in UPRAVLJANJE Filozofske fakultete za EN DAN?

SPOZNAJ DELO DEKANJE Filozofske fakultete, ki vodi največjo fakulteto znotraj Univerze v Ljubljani z več kot 720 zaposlenimi in 4.246 študenti.

Kaj je potrebno narediti?

• Če vas sodelovanje zanima, se najprej prijavite v portal. Več informacij o načinu prijave in o enodnevni osvetlitvi delovnega mesta je v priloženem PPT. S prijavo boste sodelovali v projektu Mentorstvo alumen – študent. Prosimo vas, da prijavo čim bolj natančno izpolnite. Če ste že prijavljeni v portalu, ponovno izpolnjevanje ni potrebno.
  • Pošljite MOTIVACIJSKO PISMO v priponki s svojimi kontaktnimi podatki in navedbo stopnje ter smeri študija do vključno 22. aprila na ursa.gruden@ff.uni-lj.si, s pripisom ZA OSVETLITEV DELOVNEGA MESTA DEKANJE, kjer boste pojasnili, zakaj izbrati ravno vas. Kandidatura ni odvisna od stopnje in smeri študija.
  • Dekanja bo na osnovi motivacijskih pisem izbrala in k sebi povabila 3 študentke oz. študente za sodelovanje v projektu Mentorstvo alumen – študent, o čemer boste obveščeni preko portala na dani elektronski naslov.

V projekt se lahko vključite, tudi če vas zanimajo druga področja, saj sodelujejo mentorji iz različnih delovnih organizacij, kot so npr.: Councila of Europe, New York Timesa, ZRC SAZUja, različnih evropskih univerz, MIZŠja, Atlantic Grupe, Šole za ravnatelje …

Kontakt: ursa.gruden@ff.uni-lj.si, tel. številki:01/24 11 048.

Več informacij

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse